Kas mēs esam?

KK Group uzskata, ka katrs projekts ir unikāls, un katram projektam vēršamies ar svaigu perspektīvu. Mūsu komanda cieši sadarbojas ar klientiem, lai nodrošinātu, ka viņu prasības tiek izpildītas viņu budžeta un laika grafika ietvaros, vienlaikus nodrošinot netraucētu un patīkamu pieredzi.

Mūsu vērtības ir izcilība, uzmanība uz detaļām un klientu apmierinātība.

Sazinieties ar mums šodien, lai pārrunātu, kā mēs spēsim īstenot Jūsu idejas un vēlmes.

Kamrans Kurbanovs, video operātors, KK GROUP dibinātājs
Profesionāls videogrāfs Rīgā, Latvijā, Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Jelgavā, Valmierā, Cēsīs, Bauskā, Salacgrīvā, Kuldīgā - video produkcija, video montāža, notikumu video, Kamrans Kurbanovs, video filmēšana, video montāža, video rediģēšana, profesionāli un kvalitatīvi video pakalpojumi.

Nepieciešams video?

Mēs Jums palīdzēsim!

Video filmēšanas un montāžas uzņēmums. Veidojam kvalitatīvus video, kas var kalpot gan kā reklāmas video sociālajiem tīkliem vai mājaslapām, gan kā video privātām vajadzībām. Profesionāli video par saprātīgām cenām, sākot no 250 EUR. Strādājam profesionāli, ātri un kvalitatīvi. Sazinieties ar mums, atstājiet pieteikumu, iegūstiet bezmaksas konsultāciju un uzziniet jūsu video izmaksas! Mūsu darbi: Video filmēšanas un montāžas uzņēmums. Veidojam kvalitatīvus video, kas var kalpot gan kā reklāmas video sociālajiem tīkliem vai mājaslapām, gan kā video privātām vajadzībām. Profesionāli video par saprātīgām cenām, sākot no 250 EUR. Strādājam profesionāli, ātri un kvalitatīvi. Sazinieties ar mums, atstājiet pieteikumu, iegūstiet bezmaksas konsultāciju un uzziniet jūsu video izmaksas! Mūsu darbi: Video filmēšanas un montāžas uzņēmums. Veidojam kvalitatīvus video, kas var kalpot gan kā reklāmas video sociālajiem tīkliem vai mājaslapām, gan kā video privātām vajadzībām. Profesionāli video par saprātīgām cenām, sākot no 250 EUR. Strādājam profesionāli, ātri un kvalitatīvi. Sazinieties ar mums, atstājiet pieteikumu, iegūstiet bezmaksas konsultāciju un uzziniet jūsu video izmaksas! Mūsu darbi: Apskati mūsu portfolio: