tEHNISKAIS APRĪKOJUMS

Tehniskais aprīkojums, ko mēs izmantojam


Video veidošanai nepieciešami visdažādākie aprīkojumi, tostarp kameras, objektīvi, statīvi un atbalsta sistēmas, mikrofoni un daudz kas cits. Kopumā video veidošanu var iedalīt divās galvenajās kategorijās: kameras aprīkojums un producēšanas aprīkojums.

Zemāk ir neliels ieskaits no tehniskā aprīkojuma, ko mēs izmantojam:

Kameras

Sony a7s iii
Sony a7 iii

Objekītvi

Sony G Master 24-70mm F2.8
Tamron 17-28mm F2.8
Tamron 70-18mm F2.8

Datori

MacBook Pro
iMac Pro

Droni

DJI Air 2s fly more combo

Nepieciešams video?

Mēs Jums palīdzēsim!

Video filmēšanas un montāžas uzņēmums. Veidojam kvalitatīvus video, kas var kalpot gan kā reklāmas video sociālajiem tīkliem vai mājaslapām, gan kā video privātām vajadzībām. Profesionāli video par saprātīgām cenām, sākot no 250 EUR. Strādājam profesionāli, ātri un kvalitatīvi. Sazinieties ar mums, atstājiet pieteikumu, iegūstiet bezmaksas konsultāciju un uzziniet jūsu video izmaksas! Apskati, kāds ir mūsu tehniskais aprīkojums: Video filmēšanas un montāžas uzņēmums. Veidojam kvalitatīvus video, kas var kalpot gan kā reklāmas video sociālajiem tīkliem vai mājaslapām, gan kā video privātām vajadzībām. Profesionāli video par saprātīgām cenām, sākot no 250 EUR. Strādājam profesionāli, ātri un kvalitatīvi. Sazinieties ar mums, atstājiet pieteikumu, iegūstiet bezmaksas konsultāciju un uzziniet jūsu video izmaksas! Apskati, kāds ir mūsu tehniskais aprīkojums: Video filmēšanas un montāžas uzņēmums. Veidojam kvalitatīvus video, kas var kalpot gan kā reklāmas video sociālajiem tīkliem vai mājaslapām, gan kā video privātām vajadzībām. Profesionāli video par saprātīgām cenām, sākot no 250 EUR. Strādājam profesionāli, ātri un kvalitatīvi. Sazinieties ar mums, atstājiet pieteikumu, iegūstiet bezmaksas konsultāciju un uzziniet jūsu video izmaksas! Apskati, kāds ir mūsu tehniskais aprīkojums:
Jebkura video rullīša izgatavošana nav iedomājama bez profesionālas video aparatūras. Mēs izmantojam tikai kvalitatīvu tehniku, kas garantē nevainojamu materiāla kvalitāti un montāžas ātrumu.